Stolar 1800-talets början

596312

STOLAR, 6 st, sengustavianska stockholmsarberten, skuren dekor, bronserade samt bemålade, sitthöjd 44 cm

Omfattande skador och kompleterade, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 19

Stolar 1800-talets början

Budhistorik (9 bud)
4490263
8 000
4490193
6 000
4489954
5 200
4489093
5 000
4480196
3 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.