Bevakningslanterna AGA M12

596218

SIGNALLAMPA/ BEVAKNINGSLANTERNA, AGA, M12 svartbemålad mässing, skyltmärkt Gasakumulator Stockholm, längd ca 33 cm, i orginallåda med fyra färgade glas

Slitage, skador på läder, bränslebehållare saknas

Diverse, Nautica/Technica, Vapen/Medaljer

Rum 7

Bevakningslanterna  AGA M12

Budhistorik (2 bud)

4488941
4473547

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.