Taklampa

596207

TAKLAMPA, omkring 1920/30-tal, för 5 lampor, stomme i patinerad mässing, kupor i frostat glas, höjd ca 96 cm

Bruksslitage, ej fuktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (5 bud)
4490276
500
4490275
450
4490271
4490269
4490029

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.