Frimurarring 18 k guld

596193

FRIMURARRING, 18 k guld, emalj, CF Carlman, Stockholm 1930-tal, ringstorlek ca 23 mm, vikt ca 8,2 g

Emaljslitage, invändigt med namngravyr

Guld/Smycken

Frimurarring 18 k guld

Budhistorik (18 bud)
4493132
1 900
4487852
1 800
4484001
1 700
4477645
1 600
4477644

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.