Skänk i teak Abra möbler Taberg

595860

SKÄNK, med barskåp, teakfanér, Abra möbler, Taberg, Småland, 1950/60-tal, höjd ca 108, 173x45 cm

Slitage, repor, märken, fläckar, hyllplan i barskåp saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4489204
1 300
4484843
4474637
4484840
4474637

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.