Gunnar Okner oljemålning

595849

GUNNAR OKNER (1920-2009); 'Från Provence', olja på duk, signerad verso -94, ca 68 x 66 cm

Ytslitage, märken

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gunnar Okner oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4489295
4489106
4485228
950
4472509
450
4470806

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.