Olle Baertling

595458

OLLE BAERTLING (1911-1981): Intrépidité,
stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/15, färgserigrafi, bladstorlek 19x25 cm; nr 1 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Olle Baertling

Budhistorik (11 bud)
4489548
1 400
4489531
1 300
4489526
4489522
4489517

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.