Spelbord 1800-tal

595240

SPELBORD, 1800-tal, fransk empire, fanerat i valnöt, låda i sargen, utfällbar filtklädd skiva, Spelbord 1800-talfotavslutningar med hjultrissor, höjd 72, 56x38 cm

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
4489604
4487979
850
4487978
4487977
750
4487976
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.