Stolar

593004

STOLAR, 6 st, omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, formpressad sitts och ryggbricka, sitthöjd ca 48cm

Slitage och ytskador

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar

Budhistorik (3 bud)

4452616
4451371
4450681

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.