Trädgårdssoffa

589153

TRÄDGÅRDSMÖBLER, ormbunkemodell, soffa, 1900-tal, Mönsterås metall, gjutjärn, vitmålad, sitthöjd ca 41, längd ca 148 cm

Senare träsits, senare målning, slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Trädgårdssoffa

Budhistorik (27 bud)
4428490
3 200
4428289
4428489
4428289
2 800
4427745
2 600

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.