Ikon korsnedtagningen

588770

IKON, korsnedtagningen, Balkan, 1700/1800-tal, olja på plåt, ca 35x25,5 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

Mindre färgbortfall, smärre slitage

Diverse

Ikon korsnedtagningen

Budhistorik (4 bud)

4414549
600
4414546
550
4414054
500
4413533

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.