Porträtt föreställande Gustav II Adolf

588749

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt föreställande Gustav II Adolf, 1700-tal, olja på kopparplåt, ram med sköldpaddsimitation, ca 17x12 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (7 bud)
4415544
2 600
4415391
4413055
1 400
4406379
1 300
4396591

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.