Artur Bianchini

588701

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Kustmotiv, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, ca 56x88 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 15

Artur Bianchini

Budhistorik (19 bud)
4409157
18 500
4408706
18 000
4408706
17 000
4407763
16 500
4408699
16 000

Slutpris SEK:
18 500
1 682 EUR, 1 943 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.