Kittel mm i koppar

588699

KITTEL, KAFFEKANNA, ALADÅBFORMAR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, kittelns höjd 38 inkl. hänklar, längd 46 cm

Slitage och skador

Metall

Rum 7

Kittel mm i koppar

Budhistorik (6 bud)
4415206
550
4413739
500
4413739
4411785
4413737

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 58 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.