Pelle Åberg oljemålning

588640

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Interiör med dansande par, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 76x59 cm

Rum 14

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4412187
5 000
4414178
5 000
4412187
4 800
4410760
4 600
4406904
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.