Arthur Joseph Meadows oljemålning

588609

ARTUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): French Lugger leaving Harbour, signerad och daterad Arthur J Meadows 1885, olja på duk, 35x61 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
4413647
9 400
4413539
9 200
4413176
9 000
4413043
8 000
4412465
7 000

Slutpris SEK:
9 400
854 EUR, 987 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.