Biblioteksbord

588566

BIBLIOTEKSBORD, 1800-talets mitt, England, fanerat i pyramid mahogny, mässingsbeslag, på pelarfot, lådimitation, utdragbart, höjd 74, diameter 123 cm

Smärre fanerskador och bortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 18

Biblioteksbord

Budhistorik (8 bud)
4415197
4415147
4415106
600
4414363
550
4414094
500

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.