Ringar guld

588562

RING, 18 k vitguld, 3 briljanter totalt ca 0,30 ct, Juvelerare AB J Petterssons Eftr, Stockholm 1950, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,4 g, RING, 18 k guld, 3 fasettslipade glasstenar, K & EC, Göteborg 1944, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 1,7 g

Glasstenar med slitage och skador

Guld/Smycken

Ringar guld

Budhistorik (8 bud)
4414514
4414033
1 400
4414031
1 300
4413341
900
4408652
850

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.