Gripsholmsfåtöljer 1700-tal

588542

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1700-talets senare del, betsat lövträ, lösa sittplymåer, sitthöjd 42 cm

Renoverade och kompleterade, orangrepp

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Gripsholmsfåtöljer 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
4414442
3 400
4414441
3 200
4414440
4414438
2 800
4414241
2 600

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.