Magnus Bärtås C-print

588532

MAGNUS BÄRTÅS (född 1962), "Satellite from Belgrade II", utförd 2002, signerad a tergo och numrerad 2/2, C-print, ca 74x70 cm

Glasskiva med kantnagg

Konst, Nutida

Fack 25

Magnus Bärtås C-print

Budhistorik (5 bud)
4415542
600
4414657
550
4414208
4409807
4400308

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.