Eugen Montelin glasservis

588525

EUGEN MONTELIN, glasservis, 25 dlr, "Björkstubbe", 1970-tal, Reijmyre, bestående av: 12 snapsglas, 4 ölglas, 4 likörglas, vas, 4 vinglas, signerade undertill

Glas, Dricksglas

Eugen Montelin glasservis

Budhistorik (1 bud)

4408084
2018-11-06 18:55:28

2018-11-09 kl 17:12
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.