Spegel och konsolbord

588412

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserad och bemålad, spegelns mått 172z92, bordets mått 66, 100x35 cm

Slitage, smärre skador, en dekor saknas

Speglar

Rum 3

Spegel och konsolbord

Budhistorik (19 bud)
4414654
1 600
4414644
4414641
1 400
4414636
1 300
4414634

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.