Spegel

588377

SPEGEL, 1800-tal, mahogny, höjd ca 142 cm, bredd 54 / 134 cm

Fanérskador samt repor

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel

Budhistorik (1 bud)

4402868
2018-11-05 00:03:58

2018-11-08 kl 21:56
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.