Bo Ljung oljemålning

588288

BO LJUNG (född 1961): Lysande utsikt, signerad och daterad a tergo Bo ljung 2017, olja på duk, ca 32x23 cm

Fack 5

Bo Ljung oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4408245
2018-11-06 19:24:31

2018-11-09 kl 17:22
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.