Oidentifierad konstnär

588270

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vilande hästar, signerad J.V, olja på duk, ca 22x31 cm

Mindre slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (31 bud)
4397983
3 600
4416803
3 400
4397983
3 200
4416802
4397983
2 800

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.