Barskåp mahogny

588137

BARSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerat i olika mahognyslag, svärtad benställning, invändigt med glas och spegel, höjd 118, 83x34 cm

Slitage, mindre skador på dörrarna

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Barskåp mahogny

Budhistorik (42 bud)
4416011
5 000
4416010
4 800
4415992
4 600
4415990
4 400
4415985
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.