Skrivbord England 1900-tal

588027

SKRIVBORD, England, 1900-tal, fanér i idegran, 3 lådor i sarg, 2 utdragbara skivor på sidorna, gröna skinnskivor, höjd ca 77, 155x78 cm

Repor, märken, avslag

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivbord England 1900-tal

Budhistorik (30 bud)
4415244
4 800
4416061
4 600
4415244
4 400
4416060
4 200
4415244

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.