Salongsbord Louis XVI-stil

587925

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, 1 låda i sarg, mässingsdetaljer, höjd ca 73, 64x42 cm

Slitage, repor, benavslut saknas, låda låst, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Salongsbord Louis XVI-stil

Budhistorik (6 bud)
4409185
4409181
500
4405573
450
4398964
4396930

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.