Klaffbord

587811

KLAFFBORD, 1800-talets slut, med svarvarde ben, sarg med låda, dragring i metall, höjd ca 70, 115x62 cm, klaffarna 27 cm vardera

Slitage, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 21

Klaffbord

Budhistorik (8 bud)
4415675
650
4415672
600
4415672
550
4415673
500
4415672
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.