Trattgrammofon His Master´s Voice med kakelskivor

587790

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i bronserad plåt, märkt His Master's Voice, kakelskivor medföljer, höjd ca 70 cm

Slitage, korrosion

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (19 bud)
4415739
3 200
4415713
4415713
2 600
4415586
2 400
4415547

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.