Skål på fot silver Tyskland

587575

SKÅL på fot med lock, silver, 1800-tal, empire, Tyskland, svenska importstämplar, höjd 22, längd 29 cm, vikt 500 g

Lagningar och bucklor

Silver

Monter 25

Skål på fot silver Tyskland

Budhistorik (5 bud)
4413907
4402678
4402675
1 600
4396271
4392233

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.