Olle Baertling färglitografi

587558

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad, daterad Baertling 1965-1968 och numrerad 54/300, färglitografi, bladmått ca 34x18 cm

Kundcenter

Olle Baertling färglitografi

Budhistorik (26 bud)
4416352
10 000
4416348
9 800
4416342
9 600
4416329
9 400
4416321
9 200

Slutpris SEK:
10 000
909 EUR, 1 050 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.