Kaffekittel koppar 1800-tal

587542

KAFFEKITTEL, koppar, 1800-talets början, klotformad, gåsbröstpip med mustaschfäste, höjd ca 14-24, längd 29 cm

Lock saknas, slitage, stötskador

Diverse, Metall

Monter 27

Kaffekittel koppar 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
4403016
4413687
4403016
4413675
950
4403016
850

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.