Dalahäst

587532

DALAHÄST, trä, 1900-talets första hälft, vit bemålning, polykrom dekor, höjd ca 19 cm, längd ca 20 cm

Slitage, smärre avslag

Diverse

Monter 27

Dalahäst

Budhistorik (25 bud)
4415793
4 200
4415791
4415790
3 800
4415787
3 600
4415781
3 400

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.