Tysk skola 1600-tal oljemålning

587253

TYSK SKOLA (1600-tal): Man med krus, olja på duk, 93x70,5 cm

Krackeleringar, dubblerad duk, retuscher

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (23 bud)
4415789
16 000
4415788
15 500
4415786
15 000
4415784
13 500
4415780
12 000

Slutpris SEK:
16 000
1 454 EUR, 1 680 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.