Madeleine Pyk oljemålning

581539

MADELEINE PYK (född 1934): Hovslagaren, signerad M Pyk, olja på duk, ca 80x100 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4335545
9 600
4325825
4324863
4324136
4323926

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.