Poul Cadovius hyllsystem Royal teak

580783

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, fanérat i teak, bestående av: 4 st väggskenor, L 197 cm, 3 st skåpmoduler, varav en med flätad front och två med skjutdörrar i glas, 1 st lådmodul, 5 st hyllplan varav ett större, bredd på alla delar 80 cm, tillhörande konsoler i mässing medföljer

Bruksslitage, märken och repor, flätade skåpsmodulen med skada

Möbler, Hyllor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (34 bud)
4342033
5 000
4342032
4 800
4342031
4 600
4341322
4 400
4341322
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.