V P Nikoforov oljemålning

580698

V P NIKOFOROV (1920-1971): Stilleben med blommor och frukt, signerad á tergo, olja på duk, ca 65x52,5 cm

Med stämplat utförseltillstånd från Sovjetunionens kulturministerium

Konst, Äldre måleri

Rum 6

V P Nikoforov oljemålning

Budhistorik (28 bud)
4341070
2 600
4341069
2 400
4327692
4321233
4321231
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.