SCHÜLDT, Fritiof Johannes (1891-1978):

580603

FRITIOF JOHANNES SCHÜLDT (1891-1978): " 2 modeller ", olja på duk, signerad Schüldt, daterad 27, ca 113x76 cm

Mindre färgbortfall, ytsmuts

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4349678
5 400
4347482
5 200
4329060
5 000
4326892
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.