Yngve Ekström Lamino by Nudie Jeans Co.

580197

YNGVE EKSTRÖM, "Lamino by Nudie", fåtölj med fotpall, Swedese och Nudie Jeans Co., stomme i obehandlad bok, klädd i denimtyg, brännmärkt Swedese, stämplad Lamino By Nudie Jeans Co. Limited Edition 023/100, sitthöjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Budhistorik (18 bud)
4332016
8 200
4332012
8 000
4332011
7 000
4332010
6 400
4332009
6 200

Slutpris SEK:
8 200
745 EUR, 861 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.