Roland Svensson God vind

580191

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerade Roland S., numrerad 140/275, färglitografi, bildmått ca 22,5x33 cm

Fack 19

Roland Svensson God vind
Budhistorik (23 bud)
4329993
1 700
4329986
1 600
4329746
4328725
1 400
4328725
1 300

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.