Taklampor Hans Agne Jakobsson

580072

HANS AGNE JAKOBSSON, "Elysett", taklampor, 4 st, Markaryd, trälameller, höjd ca 53 cm

Mindre skador, slitage

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Taklampor Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (21 bud)
4312362
2 400
4328939
4312362
4328938
1 900
4312362
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.