Lee Reynolds Burr oljemålning

579812

LEE REYNOLDS BURR (USA, 1936-2017): Papegojor i träd, signerad Lee Reynolds, olja på duk, ca 120 x 150 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Lee Reynolds Burr oljemålning

Budhistorik (37 bud)
4331436
8 600
4331435
8 400
4331435
8 200
4331428
8 000
4331428
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.