Esaias Thorén porträtt av Axel Olson 1923

579789

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Porträtt av Axel Olson 1923, signerad Thorén, blandteknik på papper (tusch, akvarell, pastell), ca 29 x 25 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (14 bud)
4331404
4330533
3 200
4330532
4330530
2 800
4330529
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.