Axel Olson oljemålning

579777

AXEL OLSON (1899-1986): Hamnmotiv, signerad Axel Olson, olja på duk, ca 26 x 50 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4328301
9 200
4327090
9 000
4327090
8 000
4328297
7 800
4327090
7 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.