Sven Jonson oljemålning

579770

SVEN JONSON (1902-1981): Figurkomposition, signerad Sven Jonson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 23,5 x 59 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sven Jonson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4327076
7 800
4310755
7 600
4309331

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.