Stellan Mörner oljemålning

579759

STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Och månen gick upp", komposition med slöjbärande kvinna, signerad Mörner, olja på duk, ca 27 x 22 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Baltzarsgatan 6, Malmö

Stellan Mörner oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4331613
8 800
4331206
8 600
4331206
8 200
4310737
8 000
4331201
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.