Stop fajans Holland

579743

STOP, fajans, Holland, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, lock i tenn, höjd ca 23 cm

Lagning

Keramik/Porslin

Stop fajans Holland

Budhistorik (3 bud)

4318767
4316340
4316340

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.