Armand Rossander oljemålning

579741

ARMAND ROSSANDER (1914-1976): Komposition med träd, signerad A Rossander, olja på duk, ca 43x65 cm

Tavelvagn 3

Armand Rossander oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4331564
4331109
4331560
4331109
950
4331551
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.