K-G Nilsson färgserigrafi

579698

K-G NILSON (född 1942): färgserigrafi, signerad och daterad KG Nilsson 1981, 71/100, ca 34x46 cm

Fack 1

K-G Nilsson färgserigrafi
Budhistorik (17 bud)
4331534
2 600
4323909
2 400
4316490
4323908
4316490

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.